top of page

Mgr. Pavlína Podloučková

Salát v Jar
1607939556567_edited_edited.jpg
Skener_20210225 (2).jpg
nové.png
 • Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví

 

 • Odborně způsobilá osoba k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

 • Technik požární ochrany

 • Certifikovaný Poradce pro výživu

Něco o mně

 

Naučím Vás, jak získat optimální váhu a upevnit zdraví, zkvalitnit život prostřednictvím stravy nikoliv hladověním, ale jedením

 

Umět se radovat. Ze všeho. Nečekat, že v budoucnu přijde něco, co bude to pravé, protože je možné, že to pravé přichází právě teď a v budoucnu nic krásnějšího už nepřijde. (Ota Pavel)

 

Dobrý den, jmenuji se Pavlína Podloučková, 5 let jsem studovala na Jihočeské univerzitě - Zdravotně sociální fakulta, obor Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví, kterou jsem úspěšně zakončila magisterským titulem.

 

Jelikož se celá ta studentská léta točila zejména kolem zdraví - hygiena výživy, epidemiologie, hygiena práce, hygiena životního prostředí aj., velmi rychle se pro mne stala tato témata a celá tato problematika velkou inspirací a hnacím motorem.

 

Vše souvisí se vším a já si postupně našla velmi blízký vztah zejména k oblasti týkající se výživy, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. V následujících letech po státní zkoušce jsem získala osvědčení jako Odborně způsobilá osoba k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a stala jsem se certifikovaným Poradcem pro výživu.

 

Dnes poskytuji svoje služby – kurzy, školení, přednášky, tvorba dokumentací, stravovacích plánů, analýz jídelníčků, provádím moderní komplexní diagnostiku těla včetně měření stavu stresové odolnosti, cévního, kardiovaskulárního systému aj. v oblasti vyváženého stravování, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, a to jak jednotlivcům, skupinám, tak i zaměstnavatelům, zaměstnancům a dalším.

Aktuálně pomáhám lidem i prostřednictvím odborných článků, které píši do regionálních deníků ču bulletinu MUDr. Josefa Jonáše. 

Moji klientelu tvoří lidé různých věkových kategorií, ženy, muži i děti z celé České republiky, kteří chtějí získat optimální váhu, nebo i ti, kteří mají váhu v pořádku, ale chtějí upevnit zdraví, rozšířit informace týkající se vyváženého stravování.

Poradenství poskytuji dle přání zákazníka buď u mne v kanceláři, popřípadě přímo u klienta, prostřednictvím mailu či telefonu. Jednotlivá sezení se liší dle typu poradenství, aktuální potřeby, situace, s přihlédnutím k požadavkům mých klientů.

Prioritou je pro mne sám zákazník. Společně si stanovíme cíle, kterých potřebujete, chcete, dosáhnout a vhodnou motivaci. Vzájemnou spoluprácí prostřednictvím předem stanovených metod, postupů, které vycházejí z Vašich aktuálních potřeb, požadavků, vytyčených cílů, přání, dosahujeme. Po celou dobu naší společné cesty Vás budu motivovat, udělám maximum pro to, aby každý z Vás dosáhl těch nejlepších výsledků, které Vás v životě posunou zase o velký kus vpřed. Můžete mít jistotu, že se na mne můžete kdykoliv bez váhání a s důvěrou obrátit.

 • Pokud máte konkrétní problém nebo si nevíte rady, napište nám na zdravevestrave@seznam.cz. Rádi Vám poradíme, nasměrujeme nejvhodnější cestou.

 • Rovněž se můžete podívat na reference od našich klientů - klikněte zde

 • Využijte naše produkty, služby, které jsme pro Vás připravili ZDARMA - klikněte zde

 • Chcete-li využít konkrétních služeb k dosažení optimální váhy nebo prohloubit znalosti v oblasti stravování, vše naleznete na liště Poradce pro výživu - klikněte zde

 • Pokud se chcete odreagovat zajímavými články, recepty aj., vše naleznete na liště Aktuálně - pod lištou Více, kde si můžete filtrovat témata dle Vašeho přání - klikněte zde

 • Sledovat nás můžete rovněž na fb Zdravě ve stravě - klikněte zde

 • Aby Vám neutekla žádná novinka, zaregistrujte se u nás.

 

Těším se na Vás a přeji nádherný den.

bottom of page