top of page

LUXUSNÍ ČARODĚJNICKÉ 10 CHODOVÉ MENU PLNÉ KOUZEL, PŘEKVAPENÍ A TAJEMSTVÍ

+ ČARODĚJNICKÝ BONUSOVÝ DÁREK V HODNOTĚ 1460 Kč

Udělejte si netradiční čarodějnické pochoutky a užijte si nejen při přípravě jídel a při konzumaci těchto lahůdek mnoho legrace. Vytvořte si společně s dětmi nezapomenutelnou kouzelnou atmosféru plnou zábavy a dobrého jídla, které nikde jinde nenajdete.

halloween-2893710_1920.jpg
Možná i vy tak nějak dlouhodobě tápete, jak budete tentokrát svátky prožívat, co vařit, chystat, jak to zpestřit, aby to nebylo stejné jako každý rok. Udělejte si pohodu a relax, protože tentokrát nic vymýšlet nemusíte, udělali jsme to za vás a rovnou říkáme, držte si klobouky, protože to bude pořádná jízda. Uděláme vám z Čarodějnic naprosto odlišný zážitek, než na který jste byli doposud zvyklí. Učiňte věci tak, jako ještě nikdy předtím – připravte si z netradičního dne naprosto netradiční gurmánský zážitek, na který rozhodně nikdy nezapomenete. Zkuste si to jen představit – nemuset na nic myslet, vše máte připravené, jen se pustit do vaření plného zábavy a potěšení. Cítíte to nadšení? Cítíte ten nový příval energie? Těšíte se tak moc jako my s vámi? Pevně věříme, že stejně jako my prožíváte vzrušení na plno a už teď jste nedočkaví, copak jsme to pro vás připravili.

Vše je jen otázkou času

Obrázek1.jpg
Obrázek3.jpg
Obrázek2.jpg
Proč tolik toho tajemna a dobrodružství? Protože víme, že stereotyp přináší nudu a nuda otrávenost a nespokojenost. Tento den ale přímo vyzývá k hravosti a radosti, proto pro vás máme toto motivační menu, u kterého se rozhodně nudit nebudete. Naopak vás to nakopne ke zkoušení nových a nových věcí včetně receptů. Budete zářit spokojeností z nevšedního dne, který vám již od rána přinese pocit spokojeného bříška, a chuťové buňky vás budou prosit o další výtečný kousek těchto originálních pokrmů.
Stejně jako mnozí z vás jsme trávili svátky vlastně pořád stejně. Jednoho dne jsme si řekli STOP a začali vymýšlet recepty, hry, zábavu, která nás tak navnadila, že dnes již nechceme jinak a předáváme naše know-how dalším a dalším našim příznivcům, kteří milují stejně jako my radost a nadšení z nového. Změnili jsme smýšlení, prioritou se pro nás stalo zdraví, radost ze života. To jsme nikdy dříve nedokázali – povinnosti byly vždycky na místě prvním.

Vyvarujte se zbytečných chyb, jako jsme dělali my a začněte si užívat života ne zítra, za měsíc, ale okamžitě bez odkládání.

post-it-150262_1280.png

Today is the day!

Staňte se novou rodinou a věřte, že vaše společná proměna bude pro všechny tou nejúžasnější zkušeností v životě.

Moje vzdělání, výsledky, úspěchy

Skener_20210225 (2).jpg
nové.png

Oblasti stravování se věnuji již nějakou dobu. Studovala jsem v letech 2004  2009 na Jihočeské univerzitě – Zdravotně sociální fakulta obor Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví, kde stravování, výživa byla po celých 5 let jedním z nejdůležitějších oborů, témat. Studium jsem ukončila státní zkouškou. Jako součástí studia jsem absolvovala praxi například:

 • Zdravotní ústav se sídlem v Brně, a to v oboru Pracovní lékařství a v oboru Fyziologie a psychologie práce

 • KHS JM kraje se sídlem v Brně – územní pracoviště Blansko, a to v oboru Hygiena obecná a komunální, Hygiena dětí a mladistvých, Hygiena práce, Hygiena výživy, Epidemiologie

Jelikož se celá ta studentská léta točila zejména kolem zdraví – hygiena výživy, epidemiologie, hygiena práce, hygiena životního prostředí aj., velmi rychle se pro mne stala tato témata a celá tato problematika velkou inspirací a hnacím motorem.

Postupně jsem si prohlubovala jak praxi, tak vzdělání

 

2013 – nyní                 Certifikovaný poradce pro výživu

 

2011 – nyní                 Odborně způsobilá osoba k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a                                                ochrany  zdraví při práci

 

Vše souvisí se vším a já si postupně našla velmi blízký vztah zejména k oblasti týkající se výživy, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. V následujících letech po státní zkoušce jsem získala osvědčení jako Odborně způsobilá osoba k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, technik požární ochrany a stala jsem se certifikovaným Poradcem pro výživu.

Aktuálně píši do bulletinu Mudr. Josefa Jonáše a do regionálních deníků a pomáhám lidem upevnit svoje zdraví prostřednictvím nejen stravy právě psaním článků z této oblasti.

1607939556567_edited.jpg

Musíte se přesvědčit sami

4/2021

Iveta

„Chci Vám ještě jednou moc poděkovat za skvělé velikonoční recepty...slavilo to velký úspěch u čtenářů.“ Iveta

Krásný den, paní Podloučková. Chci Vám ještě jednou moc poděkovat za skvělé velikonoční recepty... slavilo to velký úspěch u čtenářů...kolegyně z deníků OL. i MS. kraje také umístily na své weby... a setkalo se s kladnou odezvou...Děkuji moc za Vaši perfektní práci a skvělé články, velmi si vážím spolupráce s Vámi, opatrujte se a klidný den přeje, Iveta.

12/2020

Iveta

„Já Vám chci také moc poděkovat, že mě zásobujete skvěle zpracovanými texty. Starat se o sebe, jíst zdravě a všechno co se týká tipů a návratů k tradicím je prostě bomba a myslím, že to naše weby velmi obohacuje.“ Iveta

 

Krásný den ještě jednou, paní Podloučková.

Já Vám chci také moc poděkovat, že mě zásobujete skvěle zpracovanými texty. Starat se o sebe, jíst zdravě a všechno co se týká tipů a návratů k tradicím - viz. křížaly je prostě bomba a myslím, že to naše weby velmi obohacuje. Budu opravdu moc moc ráda, když budeme ve spolupráci dále pokračovat. Děkuji za všechno a opatrujte se.

12/2020

Martina

„Ještě jednou díky za ty jídelníčky! Vypadají moc dobře.“ Martina

 

Ahoj Pájo, ještě jednou díky za ty jídelníčky! Vypadají moc dobře.

10/2020

Iveta

„Moc děkujeme za další příspěvek, skvělou spolupráci, věřím, že se bude líbit i kolegyním z redakcí a využijí ho také, jako minule.“ Iveta Š.

 

Krásný dobrý den, paní Podloučková, moc a moc děkujeme za další příspěvek. Uveřejníme jej na webu Prostějovského deníku ve čtvrtek 29. 10., na Valašském pak 28. 10. Věřím, ale, že se bude líbit i kolegyním z redakcí a využijí ho také, jako minule. Opatrujte se a děkuji moc za skvělou spolupráci. Iveta.

9/2020

Iveta

„Děkujeme za skvělý příspěvek, který se bude vyjímat v naší rubrice.“ Iveta Š.

 

Krásný den paní Podloučková, děkujeme za skvělý příspěvek, který se bude vyjímat v naší rubrice Čtenář reportér.  Dám Vám brzy vědět, jakmile budu vědět, přesná data. Opatrujte se a děkuji velmi za skvělou spolupráci, hezký den.

5/2019

Pavla

Příjemný a přátelský a přitom velmi erudovaný přístup Pavlinky. Pavla H.

Přínosy Čarodějnického menu

 • Originální, rychlé, snadné, chutné pokrmy
 • Nemusíte ztrácet čas zbytečným přemýšlením nad tím, co uvaříte
 • Naučíte se pestrosti, rozmanitosti
 • Nový vztah k vaření, který vás začne bavit – získáte společně jako rodina novou motivaci, inspiraci
 • Touha dělat společně jako rodina nové kroky vpřed, těšení se na nové
 • Učíte sebe i děti novým vzorcům chování, jak mít pozitivní vztah k vaření, ke konzumaci potravin
 • Zvýšené sebevědomí celé rodiny
 • Radost ze života
 • Vyhnete se vy i vaše děti jednostrannosti tedy zdravotním komplikacím, které stravování přináší
 • Děláte pozitivní věc pro svoje zdraví
 • Obdiv okolí
 • Na základě vašeho odhodlání ke změně můžete pomoci i dalším lidem změnit stereotyp
 • Budete motivací pro ostatní, pomůžete jim odstranit zastaralé vzorce myšlení, co je a není v životě možné, jak změna může obrátit život k lepšímu
 • BONUS – Sleva 1460 Kč (ze základní ceny) na stravovací plán na míru  (Kód pro uplatnění slevy -–stravovacek)

Jaké pokrmy na vás čekají?

 • Zapečená myší pochoutka

 • Netopýří křidýlka zdobená ptačím trusem

 • Prasklý vřed upálené čarodějnice

 • Rozpláclé, sušené kočičí bobky

 • Žabí stehýnka s hadími ocásky

 • Mix zvířecích očiček

 • Grilovaná kočičí pochoutka aneb Ryba smrdí od hlavy

 • Stěrka z přejetých žab a čarodějnických bulv

 • Osvěžující pavučinka mezi lesním ovocem

 • Elixír mládí z čarodějnické krve, žabích, hadích, pavoučích, kočičích, myších vnitřností

vřed.jpg

Bonus

Sleva 1460 Kč (ze základní ceny) na stravovací plán na míru

Chcete si upevnit svoje zdraví? Trápí vás neustálé přibírání, hubnutí, nekontrolovatelné chutě na sladké, slané, opakované výčitky svědomí nebo jste sami se sebou spokojeni, jen si chcete vylepšit kvalitu vašeho života, zdraví, jenže nemáte v uspěchané době plné starostí čas se touto problematikou zabývat? Nevadí, vytvořím vám stravovací plán přímo na míru, a to přesně dle vašich aktuálních potřeb a požadavků. Ušetříte čas i peníze. Vše se děje pěkně z pohodlí vašeho domova bez zbytečného stresu a napětí.
Ověřte si na vlastní kůži, že udržet svou váhu, zdraví, jde i bez destruktivních diet a nezdravého, nelogického hladovění!
Proč nepřemýšlet a nechat si stravovací plán vytvořit? Jaké přínosy okamžitě získáte?
 • Nízká cena, rychlé vypracování
 • Priorita – nedopustit, zabránit, aby naše tělo hladovělo!
 • Stravovací plán je pro vás sestaven přímo na míru dle vašich aktuálních potřeb, požadavků
 • Skladba, složení potravin jsou navrženy tak, aby docházelo k upevňování vašeho zdraví – prevence civilizačních onemocnění, Jo-Jo efektu, zkvalitnění života po všech stránkách…
 • Plán je vypracovaný dle nejnovějších, nejmodernějších poznatků, zkušeností našich českých i zahraničních lékařů, odborníků, kteří se problematikou stravování, zejména jeho dopadem na naše zdraví, dlouhodobě zabývají, výsledky opakovaně ověřují, testují
 • Postupné dosažení vašeho vytyčeného cíle
 • Snadná příprava pokrmů
 • Bezproblémová komunikace z pohodlí vašeho domova
 • Nejedná se o žádné diety, ale o vyvážené stravování tzn. všechny látky, složky, budou do těla dodávány ve vyváženém množství, poměru

Shrnutí  co tedy luxusním Čarodějnickým 10 chodovým menu získáte?

 • Originální, rychlé, snadné, chutné pokrmy
 • Nemusíte ztrácet čas zbytečným přemýšlením nad tím, co uvaříte
 • Naučíte se pestrosti, rozmanitosti
 • Nový vztah k vaření, který vás začne bavit – získáte společně jako rodina novou motivaci, inspiraci
 • Touha dělat společně jako rodina nové kroky vpřed, těšení se na nové
 • Učíte sebe i děti novým vzorcům chování, jak mít pozitivní vztah k vaření, ke konzumaci potravin
 • Zvýšené sebevědomí celé rodiny
 • Radost ze života
 • Vyhnete se vy i vaše děti jednostrannosti tedy zdravotním komplikacím, které stravování přináší
 • Děláte pozitivní věc pro svoje zdraví
 • Obdiv okolí
 • Na základě vašeho odhodlání ke změně můžete pomoci i dalším lidem změnit stereotyp
 • Budete motivací pro ostatní, pomůžete jim odstranit zastaralé vzorce myšlení, co je a není v životě možné, jak změna může obrátit život k lepšímu
 • BONUS – Sleva 1460 Kč (ze základní ceny) na stravovací plán na míru  (Kód pro uplatnění slevy –stravovacek)
Čarodky
Zabezpečená platba.
Menu je zasíláno elektronicky ve formátu PDF.

Tvorba stravovacího plánu + Čarodějnické menu

Cena této kombinace je

4210 Kč

20200430_172810.jpg
Zabezpečená platba.
Rozhodnutí je jen na vás. Můžete zůstat tam, kde jste nebo začít žít svůj sen společně jako rodina. Dejte sbohem starému já a přivítejte své nové, neokoukané, inspirující. Ode dneška za rok si budete přát, abyste začali právě dnes.

Kdy si začnete plnit své sny, když ne dnes?

Na své cestě snů vás podpoříme, budeme pro vás oporou. Už na to nemusíte být sami. U nás najdete veškeré informace, které ke splnění svých přání budete potřebovat.

V případě dotazů jsem Vám k dispozici přes e-mail: zdravevestrave@seznam.cz
bottom of page